Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: O první výhru zabojuje Slavoj proti Nové Bystřici

Tři kola sezony 2020/2021 jsou již odehraná a TJ Slavoj Ledenice stále čeká na první výhru. Zatím má pouze jeden bod a trčí na chvostu tabulky. K dalšímu zápasu přijede v sobotu Nová Bystřice, která je aktuálně na 5. místě.

Nová Bystřice prozatím uhrála pět bodů za dvě remízy a jednu výhru. V prvním kole doma trochu překvapivě ztratila, když remizovala s nováčkem soutěže z Horního Žďáru 1:1. Ve druhém kole pak vyhrála 3:0 na půdě Dolního Bukovska a naposledy doma remizovala 2:2 se Studenou, i když po poločase vedla o dvě branky.

Doufám, že se již začnou uzdravovat marodi a budou postupně zasahovat do zápasů. Chtěl bych, abychom byli schopni navázat na závěr utkání s Lomnicí. Jsme si samozřejmě vědomi kvalit soupeře, ale i tak si musíme věřit a dát do zápasu maximum,“ říká před zápasem trenér Slavoje Petr Volák.

Utkání čtvrtého kola I. B třídy začne v sobotu v 17 hodin.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022