Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

PREVIEW: Slavoj zahajuje sezonu doma. Klub prošel změnou ve vedení

Fotbalová sezona 2020/2021 je tady! Start do ní přinese pro TJ Slavoj Ledenice domácí zápas s TJ Dolní Bukovsko, který má výkop v sobotu v 17 hodin. Ve vedení klubu došlo k jedné změně. Na své pozici skončil Michal Heřman.

„Do sezony chceme samozřejmě vstoupit vítězně. Pro tři body uděláme maximum. Měli jsme slušnou letní přípravu a věříme, že se to v sezoně projeví. Zveme všechny fanoušky, aby nás přišli povzbudit,“ uvedl před startem soutěže místostarosta klubu Michal Hladík.

Zápas s Dolním Bukovskem má výkop naplánovaný na 17:00 a Ledenice pro první utkání sezony připravily znovu i zápasový magazín Slavoják. „Dodělali jsme pár dalších inovací v areálu. Věříme, že to fanoušci ocení,“ dodal dále Hladík.

Těsně před startem sezony skončil z vlastní iniciativy ve vedení Slavoje marketingový a PR manažer klubu Michal Heřman, který se bude nadále věnovat pouze žákovské kategorii, kde bude působit jako asistent trenéra Petra Saláka. Klub nadále povede výbor ve složení Zdeněk Vitoušek, Michal Hladík, Martin Štěch, Petr Králík a Tomáš Lamáček.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022