Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Příprava je kompletní. Pátým soupeřem bude Zliv

Ambiciózní tým SK Zliv bude pátý soupeř v letní přípravě TJ Slavoj Ledenice. První zápas před novou sezonou odehraje Slavoj ve čtvrtek 23. července s dorostem Malše Roudné.

Původní plán byl čtyři zápasy. Letní příprava Ledenic se nakonec rozrostla na pět utkání a půjde o zajímavé celky. Jako první se Slavoj utká doma s Malše Roudné U19.

Ve druhém utkání přijede do Ledenic ambiciózní tým SK Zliv, který nebýt pandemie hrál už krajskou soutěž. Zliv byla po podzimu jasně první v českobudějovickém okresním přeboru (13 zápasů a pouze jedna remíza a prohra) a dařilo se jí i v turnaji Liga Kamenný Újezd, kde proháněla týmy z vyšších soutěží a nakonec obsadila skvělé třetí místo.

Následně dojde na derby v Borovanech a letní přípravu zakončí zápasy s Dolním Dvořištěm a Loučovicemi.

„V přípravě máme kvalitní týmy z různých soutěží. Těšíme se na každý zápas, i když budeme sestavu dost kombinovat. Hodně lidí bude průběžně na dovolených, proto jsme nakonec rádi za pět zápasů. Každý tak může stihnout alespoň tři utkání. Sezona začne poměrně brzo, takže trénujeme bez přestávky a chceme se na soutěž co nejlépe připravit,“ uvedl místopředseda klubu Michal Hladík.

První soutěžní zápas pak Slavoj odehraje doma v sobotu 22. srpna, kdy přijede Dolní Bukovsko.

Rozpis letní přípravy TJ Slavoj Ledenice:

23. červenec: Ledenice – Roudné dorost 18:00
26. červenec: Ledenice – Zliv 17:00
28. červenec: Borovany – Ledenice 18:30
1. srpen: Ledenice – Dolní Dvořiště 15:00
9. srpen: Loučovice – Ledenice 17:00

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022