Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Příprava zahájena. Hráči běhali 22 koleček

Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice se poprvé v novém roce sešli k zimní přípravě. První trénink absolvovalo 13 hráčů. Další kondiční tréninky budou ve středu a v pátek.

Balon zatím v Ledenicích hráči neuvidí. Trenérské duo Stanislav Jindra – Michal Hladík plní podzimní slib a připravili pro hráče náročnou zimní přípravu. Do druhé poloviny února budou tréninky probíhat třikrát týdně a většina času bude věnována běhání.

„V první fázi budeme de facto pouze běhat. Dnes hráči absolvovali ve dvou blocích celkem 22 koleček po čtyřsetmetrovém tartanovém oválu. Běhalo se na čas a musím kluky pochválit. Přišli po Vánocích ve slušné formě,“ řekl Jindra.

K prvnímu tréninku se sešlo 13 hráčů. „Bohužel během dne nám psalo několik kluků, že mají drobné zdravotní problémy. Snad od středy nebo pátku budeme v ještě větším počtu,“ dodal Hladík.

Ledenice zahájily přípravu bez nových hráčů. Zároveň nikdo neoznámil, že by odešel. Záchranu se tak pokusí vykopat stejný tým, který na podzim uhrál pouze sedm bodů.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022