Proběhl upgrade webu. Co je nového?

Webová prezentace klubu TJ Slavoj Ledenice došla během sezony 2019/2020 ke kompletní renovaci během podzimní části sezony. Současnou situaci, kdy se nehraje a ještě dlouho se hrát ani nebude, využil klub k plánovanému upgradu inovovaných stránek.

Co se změnilo?

  • Web prošel kompletně redesignem
    • Nové zobrazování článků
    • Lepší práce se sociálními médii
    • Přehlednější struktura článků a výpisů
  • Oprava formátování a odkazů
  • Zjednodušení některých funkcí
  • Nezbytná příprava webu na budoucí inovace

„Současné úpravy webu jsou sice pravděpodobně na dlouhou dobu poslední, ale díky úpravám v kódu šablony jsou stránky připravené na další upgrady, které budou v případě potřeby postupně nasazovány během dalších sezon,“ uvedl k úpravám předseda Slavoje Zdeněk Vitoušek.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022