Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Program na další dny? Soustředění, „Souboj generací“ a zápas áčka

Na mužstva Slavoje čeká poměrně nabitý týden. Co vše je v plánu?

Od středy čtvrtého až do soboty sedmého srpna má mužstvo starších žáků v plánu kondiční soustředění. „Budeme se pohybovat výhradně v domácích podmínkách a na hráče postupně čekají běhací, herní i zátěžové tréninky,“ říká hlavní trenér týmu Petr Salák.

Vrcholem soustředění bude tréninkový „Souboj generací“, na který dojde v sobotu od 10:00. V něm se starší žáci postaví proti staré gardě – Joudové. „Řešili jsme, jestli hrát proti stejně starým klukům. Protože se ale potkávají s těmito soupeři po celý rok, rozhodli jsme se jim přípravu zpestřit tímto netradičním zápasem,“ dodal Salák.

V neděli se ke generálce před soutěží představí muži Slavoje doma. Proti B-týmu Malše Roudné je výkop naplánován na 15:00.

Přehled:
4. – 7. srpen: soustředění TJ Slavoj Ledenice U14
7. srpen: TJ Slavoj Ledenice U14 – TJ Slavoj Ledenice (Joudové) 10:00
8. srpen: TJ Slavoj Ledenice – Malše Roudné B 15:00

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022