Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

První příprava přinesla devět gólů. Výhru si odvezlo Roudné

Hokejovým výsledkem 3:6 skončilo první utkání Slavoje v letní přípravě. S Malše Roudné U19 odehrály Ledenice poměrně vyrovnaný zápas, hosté rozhodli díky domácím chybám a lepší fyzické připravenosti.

V prvním poločase viděli diváci slušnou úroveň a přišli si na své. Z celkového počtu devíti branek padly čtyři. A to po dvou na každé straně. Ve druhé půli nevydržel domácí tým po fyzické stránce a začal dělat chyby, které soupeř dokázal trestat.

Pouze na lavičce v civilu zůstali Miroslav Kadlec a Jan Fencl. Prvně jmenovaný léčí natažený sval, druhý má problémy s kolenem. Ostatní hráči jsou na dovolené.

V dalším utkání hraje Slavoj už v neděli opět doma. Přijede favorit českobudějovického okresního přeboru SK Zliv. Začátek zápasu je v 17 hodin.

„Do 60. minuty jsme drželi s mladším soupeřem krok. Bohužel jsme postupně nezvládli držet jeho fyzické tempo a nedokázali odpovídat na jeho hru. Samozřejmě, že naší psychice nepomohla ani neproměněná penalta. Ale jinak mám ze zápasu pozitivní pocit a nové poznatky na čem je potřeba zapracovat,“ uvedl k utkání trenér Slavoje Petr Volák.

TJ Slavoj Ledenice – Malše Roudné U19 3:6

Branky domácí: Winkler, Čermák, Volák. Rozhodčí: Pícha. Bez karet. Diváků: 120.

Ledenice: Mařík (75. Vítek) – Princl, Stránský, Dudáček, Kubec – Čermák, Cempírek, Fošum, Volák – Winkler, Hinterhölz. Střídali: Babka, Havelka, Švarc.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022