Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

REPORT: Slavoj prohrál v prvním zápase o gól s Bukovskem

Špatný vstup do nové sezony mají za sebou fotbalisté TJ Slavoj Ledenice. V domácím utkání s TJ Dolní Bukovsko prohráli 1:2. „Zápas si rozebereme a jedeme dál. Je to teprve start soutěže,“ říká trenér.

Hostující tým nastoupil do zápasu dobře takticky i fyzicky připraven. Na Ledenice si připravil osobní obranu i tvrdší přístup v osobních soubojích. „A bohužel to na nás platilo,“ přikyvuje asistent trenéra Michal Hladík. „Z naší strany to bylo ohromně nervózní utkání. Hlavně první poločas. Nehráli jsme to, co chceme. Hosté byli lepší, běhali více.“

Do vedení šel sice po gólu Kadlece z pokutového kopu Slavoj, ale po chybě při bránění rohového kopu hosté vyrovnali v samém závěru prvního poločasu. Přímo do branky míč poslal Hruška. A ani závěr druhého poločasu domácím nevyšel. Po chybě v obraně se prosadil Kokeš.

„Druhý poločas byl paradoxně po domluvě v kabině lepší. Malinko z nás spadla nervozita. Doplatili jsme ale na zranění Adama Stránského, který do utkání nakonec vůbec nemohl zasáhnout a zůstal jen na lavičce a Matyáše Cempírka, kterého soupeř fauloval přímo do míst, kde měl už problémy se svalem. Zatím to vypadá, že nebude k dispozici několik týdnů, ale u těchto zranění je to nevyzpytatelné. Třeba bude zpět rychle. Uvidíme. Měli jsme ale i tak dvě tutovky, které jsme nedali. Zápas si v týdnu na tréninku probereme a půjdeme dál. Nic se neděje. Je start soutěže,“ dodal Hladík.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Dolní Bukovsko 1:2 (1:1)

Branky: 17. Kadlec z penalty – 42. Hruška, 87. Kokeš. Rozhodčí: Svoboda – Rous, Gažák. ŽK: 1:5. Diváků: 50.

Ledenice: Mařík – Princl, Švarc, Dudáček, Volák – Čermák (74. Kožant), Kadlec, Cempírek (26. Havelka), V. Svoboda – Winkler, Šrajer

Dolní Bukovsko: F. Miřátský – Hruška, Cihla, Dušek, Kotyza, Chochol, Zahradník, Kokeš, Podhradský, Venčovský (75. M. Miřátský), Koutský (74. Svoboda)

Fotogalerie z utkání je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022