Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Sezona 2021/2022 začíná. Jako první vstoupí do soutěže A-tým

Je to tady! Nový ročník nižších fotbalových soutěží začíná a TJ Slavoj Ledenice vyšle do bojů jako první muže. V srpnu se v soutěži představí ještě mladší žáci.

Slavoj do sezony 2021/2022 vyšle rovnou pět týmů, které budou bojovat o soutěžní body (muži, st. žáci, ml. žáci A, ml. žáci B, ml. přípravka). Pro klub z malého městyse jde o výborný počin a fanoušci se tak mohou těšit na plno zápasů (pokud to situace kolem C-19 dovolí).

Už tuto neděli na pouť se v Ledenicích rozehraje I. B třída mužů. Zápas s Českými Velenicemi se měl sice hrát původně v sobotu, ale duel byl přeložen na neděli od 17 hodin.

V srpnu do soutěže vstoupí ještě tým mladších žáků A, který se 30. srpna představí na hřišti Srubce (17:00). Další týmy nastoupí do prvních zápasů v září. Kompletní rozpis utkání je k dispozici v menu u daného kategorie.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022