Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

ROZPIS: Sezonu začneme doma. Nováčkem je Horní Žďár

Rozlosování nového ročníku fotbalové I. B třídy je venku. Slavoj Ledenice bude hrát opět v D skupině a jako první soupeř ho čeká Dolní Bukovsko.

Úvodní duel sezony 2020/2021 je v plánu v sobotu 22. srpna. Podzimní část sezony zakončí Ledenice na půdě jediného nováčka soutěže SK Horní Žďár (14. listopad).

Ledenice do sezony vstoupí třemi domácími zápasy v úvodních čtyřech kolech. Kromě Bukovska přijede i Lomnice nad Lužnicí a Nová Bystřice. Venkovní zápas odehraje Slavoj ve Studené, kde v uplynulé sezoně začínal a schytal debakl 0:6.

Kompletní rozpis podzimní části:

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022