Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Slavoj čeká další zápas proti těžkému soupeři. V neděli musí do dalekých Třebětic

Sedmé kolo I. B třídy zavede fotbalisty TJ Slavoj Ledenice na půdu FK Sokol Třebětice. U nejvzdálenějšího soupeře se bude hrát v neděli od 15 hodin.

Ledenice stále doplácí na nevyužité šance a krčí se u dna tabulky. Naopak Třebětice atakují první místo. Ztrácí na něj pouze jeden bod a navíc mají zápas k dobru. Třebětice a Ledenice jsou od sebe vzdálené 85 kilometrů a na Slavoj tak čeká i nepříjemné cestování.

„Nechci alibisticky říkat, že už konečně musíme vyhrát nebo něco podobného. Prostě neproměňujeme šance a to je největší kámen úrazu. Potřebujeme se chytit a třeba se nám to povede zrovna v Třeběticích. Nikdy jsem u nich nebyl a ani je neviděl hrát. Očekávám ale vzhledem k postavení v tabulce, že budou mít silný tým s výbornou defenzivou. K utkání pojedeme oslabení, ale je to šance pro hráče z lavičky. V tomto zápase můžeme pouze překvapit a získat,“ říká před zápasem trenér Petr Volák.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022