Slavoj prohrál ostudně další zápas. A trenér Volák je v hodnocení hodně kritický

Opět debakl. Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice prohráli v Třeběticích 1:6 a stále se krčí u dna tabulky. Trenér Petr Volák byl po utkání silně rozladěný.

Ledenice do zápasu vstoupily dobře. Svůj únik vyřešil Lukáš Winkler kličkou brankáři a poslal hosty do vedení. Jenže jeho radost posléze zastavil zdvižený praporek. „Lukáš byl za sudím pro vysvětlení, protože si byl jistý, že v ofsajdu nebyl. Sudí mu odpověděl, že neví, ale protože domácí křičeli ofsajd, tak to zvedl. Tohle prostě nepochopím,“ kroutil v hodnocení hlavou Petr Volák.

„Nic to ale nemění na faktu, že Třebětice hrály dobře a vyhrály zcela po zásluze. Byly lepší a podle mě jsou právem na špičce tabulky,“ dodal dále Volák. Ledenice absolutně nezvládly rozmezí 12. a 17. minuty, ve kterém dostaly tři góly. Čtvrtou branku dali domácí ve 34. minutě a bylo po zápase. Poslední dvě branky byly z penalt. „Pokutové kopy byly jasné. Děláme strašné hrubky.“

„Naše individuální chyby nás obrovsky stráží. A to i od nejzkušenějších hráčů. V Třeběticích jsme dali také šanci klukům z lavičky, ale ani oni nezahráli dobře,“ řekl dále trenér. Ten byl navíc hodně kritický i směrem do kabiny. „Nefungujeme jako tým. Kluci mezi sebou nemají motivátora a dirigenta hry, co by je v zápase okřikl a zároveň směroval. Každý si už musí sáhnout do svědomí, protože hrát I. B třídu bez tréninků se nedá. A co je ještě horší, tak chodit před zápasem kalit, to se na to můžeme rovnou všichni vykašlat a fotbal v Ledenicích poslat ke dnu.“

V dalších kolech hraje Slavoj doma s B-týmem Třeboně a poté pojede do K. Řečice. „Ostatní týmy také ztrácejí, nic není hotové. Pokud se kluci hecnou a budou bojovat, můžeme podzim ještě zachránit. Ale každý musí začít sám u sebe,“ dodal Volák.

Sokol Třebětice – TJ Slavoj Ledenice 6:1 (4:0)

Branky: 12., 15. a 61. (pen.) Habr, 17. Pokorný, 34. Chvátal, 81. Novotný z penalty – 69. Winkler. Rozhodčí: Klimeš – Devera, Janák. ŽK: 1:3. Diváků: 50.

Třebětice: Urbánek – Bastl (82. Přívětivý), Habr, Novotný (84. D. Kelbler), Švarc, P. Kelbler, Tříletý, Mašát, B. Novák (72. V. Novák), Pokorný, Chvátal

Ledenice: Mařík – Cempírek, Stránský, Šrajer (38. Hinterhölz), Dudáček, Princl, Čermák, Fencl (63. Kožant), V. Svoboda (58. Havelka), Volák, Winkler

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022