Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Slavoj ve druhé přípravě hostí Zliv

Po čtvrteční prohře s Malše Roudné U19 hraje hned v neděli Slavoj Ledenice další letní přípravu. Od 17 hodin přivítá podzimního půlmistra českobudějovického okresního přeboru SK Zliv.

„Bohužel nám přibylo několik hráčů na marodku, která je aktuálně poměrně velká. K tomu někteří hráči budou na dovolené nebo v práci. Bohužel tyto aspekty nás nutí k velké improvizaci v sestavě, ale i v sezoně se můžeme potýkat s nedostatkem hráčů. Proto to bereme jako test a uvidíme, jak se s tím popereme,“ uvedl před zápasem trenér Petr Volák.

Utkání se hraje v Ledenicích a má výkop v 17 hodin.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022