FOTO: Slavoj zdolal Hrdějovice 4:2. Benhák vstřelil hattrick

Už jen jeden zápas a pak ostrý start jarních odvet. Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice pomalu začínají v zimní přípravě finišovat a v předposledním přípravném zápase to bylo znát. Na výkonu se hodně podepsala i téměř kompletní sestava.

Z předpokládané základní sestavy chyběl v zápase jen zraněný kapitán Jan Pavlík a Adam Stránský. Další marodi (Martin Kožant, Michael Michner nebo Jan Štrosser) by začínali stejně jen na lavičce náhradníků. Poprvé v zimě tedy oblékl dres Jan Fencl nebo Matěj Volf.

Po celý zápas se oboustranně hrál kvalitní fotbal a diváci mohli vidět hodně zajímavých kombinací a akcí. V první půli ale dokázaly více šancí zužitkovat Ledenice, které šly do vedení 3:1. Ve druhém poločase přidal každý tým jeden gól (nejprve zvýšily Ledenice na 4:1) a konečné skóre tak bylo 4:2.

Ledenice protočily v utkání opět oba své brankáře. V prvním poločase chytal Josef Svoboda, ve druhém Josef Mařík, který v samém závěru utkání navíc zlikvidoval pokutový kop. Tři góly Ledenic vstřelil František Benhák, jeden dal Lukáš Winkler.

V poslední přípravě se Ledenice utkají v pátek 13. března v derby s FK Borovany. Hrát se bude na jejich UMT (18:30).

„Konečně jsme mohli počítat s téměř kompletním kádrem a na předvedené hře se to projevilo. Naše hra byla již celkem dobrá, i když jsme opět udělali několik jednoduchých a zbytečných chyb. Celkový dojem už byl ale podle mých představ. Doufám, že na tento výkon budeme schopni navázat a minimálně jej zopakovat v dalších zápasech. Pochválit mohu všechny hráče, ale i vzhledem ke třem vstřeleným gólům bych vyzdvihnul výkon Fandy Behnáka, který je pro naši hru velkým přínosem. Rovněž tak chci poděkovat soupeři z Hrdějovic za velmi slušně odehrané utkání a v neposlední řadě patří poděkování i všem třem rozhodčím za předvedený výkon,“ uvedl k utkání trenér Stanislav Jindra.

Malá fotogalerie je ZDE (autor Tereza Mckeon).

TJ Slavoj Ledenice – TJ Slavoj Hrdějovice 4:2 (3:1)

Branky Ledenic: Benhák 3, Winkler

Ledenice: J. Svoboda (46. Mařík) – Princl, Švarc, Fošum, Kubec – Čermák, Fencl, Kadlec, Šrajer – Winkler, Benhák. Hokejově střídali: Havelka, Hrubý, Volf, Babka, Hinterhölz

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022