Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Slavoj zná rozpis podzimní části. Bude hrát v pěti soutěžích

Do čtyř mládežnických a jedné dospělé soutěže zasáhnou týmy TJ Slavoj Ledenice v sezoně 2021/2022.

Muži nastoupí opět v krajské I. B třídě a skupině D, mládež pak bude hrát okresní přebor starších žáků a mladší přípravky, okresní soutěž pak čeká na mladší žáky, které se rozdělí na kategorie i do okresního přeboru.

Rozpis mužů je k dispozici ZDE.

Rozpis mládeže je k dispozici ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022