SLEDUJTE NÁS: Slavoj má nový profil na Facebooku

Současnou nucenou pauzu využívá TJ Slavoj Ledenice k založení zcela nové facebookové stránky klubu. Doteď klub fungoval pod záštitou spolku Ledenická sportovní.

V době pandemie COVID-19, kdy jsou veškeré sportovní aktivity přerušené, dochází k další významné inovaci v klubu. K 6. dubnu byl založen nový a oficiální profil TJ Slavoj Ledenice (@tjslavojledenice).

„Profil na veřejnost přichází se zcela čistým štítem. Jeho založení má jediný důvod, a tím je ještě větší zvýraznění značky TJ Slavoj Ledenice,“ uvedl předseda fotbalového klubu Zdeněk Vitoušek. Klub v posledních dvou sezonách vystupoval pod profilem spolku Ledenická sportovní, od které se nyní plánovaně osamostatňuje.

„Tento krok jsme ve vedení chystali až na léto mezi sezonami 2019/2020 a 2020/2021. Současná situace nám ale nahrála, abychom to provedli už nyní,“ dodal Vitoušek. „Máme tak čas na rozšíření profilu mezi veřejnost. Do startu nové sezony chceme profil naplnit částečně i do historie a získat co nejvíc fanoušků, abychom měli alespoň nějakou základnu.“

„Tušíme, že jsme kvůli špatným výsledkům v sezoně 2019/2020 ztratili některé e-fanoušky, ale spuštění profilu bereme jako krok vpřed. Na profilu Ledenické sportovní jsme měli jistotu, že o nás bude vědět dost lidí z okolí, ale po spuštění instagramového profilu už byl nejvyšší čas i na ten facebookový,“ řekl Vitoušek na závěr. „Spolku Ledenická sportovní děkujeme za prostor a výpomoc.“

Oficiální facebookový profil TJ Slavoj Ledenice můžete „lajknout“ na adrese facebook.com/tjslavojledenice

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022