Starší žáci navázali na výkon s Mladým a remizovali na hřišti Plané

14. 10. 2021by Heřman Michal

Dobrý výkon, vedení a získaný bod. Starší hráči Slavoje uhráli na hřišti Plané bod za remízu 1:1. Branku Ledenic vstřelil David Prokop.

Slavoj Ledenice po výhře nad SK Mladé odehrál další dobrý zápas. S Planou dokázal odehrát vyrovnaný duel, ve kterém v průběhu prvního poločasu vedl po pěkné souhře Radka Briše a zakončujícího Davida Prokopa. Domácí tým srovnal minutu před koncem prvního poločasu po nedůrazu v obraně Ledenic.

Ve druhém poločase byla k vidění vyrovnaná hra s minimem šancí. Za zmínku stojí snad jen střela Jana Hinterhölze dvě minuty před koncem zápasu, kterou dokázal domácí brankář se štěstím vyrazit nad břevno.

Zápas tak skončil zaslouženou remízou 1:1. V dalším kole hrají Ledenice již v pondělí doma, kdy přivítají jednoho z favoritů soutěže z Nových Hodějovic (první zápas u soupeře prohrály Ledenice 0:6).

„Planá byla v zápase favorit, ale naši kluci ukázali, že když budou hrát poctivě na všech postech, tak mohou být nepříjemným soupeřem i pro tyto týmy. Gól jsme dali po krásné spolupráci Radka Briše a Davida Prokopa. Jedinou chybičkou zápasu je, že jsme soupeři dovolili vyrovnat po našem nedůrazu ve vlastním pokutovém území. Po zbytek času bylo utkání naprosto vyrovnané. Klukům nemám co vytknout. Odehráli fyzicky velmi náročný zápas a odehráli ho se ctí. V pondělí nás prověří Nové Hodějovice. A to bude teprve jízda…,“ řekl k zápasu v Plané hlavní trenér Petr Salák.

SK Planá – TJ Slavoj Ledenice 1:1 (1:1)

Branka Ledenic: 20. Prokop. Rozhodčí: Pileček – Filištejn, S. Jindra. Bez karet. Diváků: 30.

Ledenice: J. Salák – Briš, Jindra, Machalouš – Uhlíř, Ochozka (K), Hinterhölz – Musil, Mckeon. Střídali: Prokop, Malík, Fuka, Čech.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022