Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Starší žáci se utkají s Lišovem. Jde o první zápas po dlouhé pauze

Mužstvo starších žáků Slavoje Ledenice čeká po dlouhé koronavirové přestávce zápas. Ve středu 19. května se od 17 hodin utkají na půdě soupeře s Lišovem. 

Tým Ledenic má za sebou dle platných vládních opatření několik lehkých tréninků a nyní se chystá na první z připravovaných zápasů před letními prázdninami. „Do Lišova se těšíme a děkujeme soupeři, že má zájem o zápas. Kluci to potřebují a těšíme se. Utkání nehráli hodně měsíců,“ říká hlavní trenér týmu Petr Salák.

Tým se na zápasové věci chtěl zaměřit na dnešním (úterním) tréninku, který ale po patnácti minutách zastavil prudký liják. „Do zápasu tak půjdeme bez jediné taktické přípravy, ale to je v současné chvíli jedno. Bude to asi místy holomajzna. Další věc je, že jsme vůbec nevěnovali prostor pro brankáře. Naplánovaný jsme ho měli také na dnešní trénink. Gólman tak vyzkouší rukavice až zítra před zápasem. Snad z nich nevyrostl,“ dodal s úsměvem Salák.

K zápasu nepojedou hráči z dorazového ročníku 2006, kteří si bohužel kvůli zrušeným soutěžím už nezahrají za starší žáky žádné soutěžní utkání.

Po zápase v Lišově je v plánu Slavoje zápas s FK Borovany. Hrát se bude opět na půdě soupeře, a to v pátek 28. května od 16:30.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022