Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Starší žáci ve velmi okleštěné sestavě inkasovali 16 gólů

Druhý zápas Okresního přeboru starších žáků fotbalistům TJ Slavoj Ledenice vůbec nevyšel. Proti kombinovanému týmu Nemanic a Úsilného prohráli 1:16.

Starší žáci hrají systém vápno – vápno a trenér Petr Salák musel sestavu hodně skládat. K utkání vyrazili i výrazně mladší kluci (až o čtyři roky mladší) spadající do nižší kategorie. Výsledkem tak je jasný debakl 1:16.

„Druhý zápas nám nastavil pověstné zrcadlo, jaká je v soutěži vyšší úroveň. Nemá cenu tento zápas moc komentovat. Soupeř byl o několik tříd lepší. Naši kluci si sáhli na dno fyzických i mentálních sil. Na jejich obranu je ale potřeba říct, že sestava se tvořila velice těžko, protože z různých příčin nám chyběla zkušená čtveřice hráčů ze základní sestavy. Klukům, kteří odehráli zápas, patří velký dík. Do dalších zápasů máme znovu náročný los a s hráči budeme pracovat tak, aby si z toho nedělali velkou hlavu. Zápasy se srovnatelnějšími soupeři nás teprve budou čekat,“ uvedl k utkání trenér Petr Salák.

Ve třetím kole hostí Slavoj v pátek od 17 hodin neporaženou Dříteň, která má po dvou kolech skóre 17:0.

Nemanice + Úsilné – TJ Slavoj Ledenice 16:1 (10:1)

Branka Ledenic: 55. Panuš z penalty. Rozhodčí: Zloch. Bez karet. Diváků: 50.

Ledenice: J. Salák – Panuš, Hinterhölz, Machalouš, Mckeon, Novotný, Čech, Prokop, Briš, Musil, Stropek

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022