Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Start jara se odkládá. Nový předpoklad začátku je ve 2. polovině března

V únoru se amatérské fotbalové soutěže nerozjedou. Podle nejnovějších informací od Jihočeského krajského fotbalového svazu se I. B třída má znovu naplno rozjet poslední březnový víkend.

Původní harmonogram počítal s restartem soutěží v únoru, ale nelepšící se situace kolem COVID-19 donutila svaz k další úpravě.

A i přes aktualizaci harmonogramu ale stále není jisté, že se soutěže skutečně v tomto termínu rozjedou. O dalších novinkách budeme informovat ihned, jak budeme mít další zprávy.

Pokud by se soutěže podle posledních změn rozjely podle plánu, odehraje Slavoj první jarní zápas (dohrávka podzimu) o víkendu 27. – 28. března 2021. Posunutí soutěží se týká i mládeže.

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022