Těžký týden začali starší žáci prohrou s Hodějovicemi

19. 10. 2021by Heřman Michal

Dva zápasy, dva tréninky a jen jeden den v týdnu volna. To je plán starších žáků Slavoje Ledenice na tento týden.

Týden začal výběr pod vedením Petra Saláka včera prohrou na domácí půdě s Novými Hodějovicemi 1:5. Dnes a ve čtvrtek odpoledne je čekají dvě tréninkové jednotky, v pátek pak duel s Mokrým, které je lídr soutěže a ještě nezaváhalo (16:30).

S Novými Hodějovicemi, které byly také favoritem zápasu, se prosadil střelecky pouze brankář Slavoje Jakub Salák, který na druhý poločas nastoupil v útoku.

„Prospali jsme první poločas, který nás stál možná o něco lepší výsledek. Proti rozjetému soupeři na víc pak nebylo. Tři góly daly Hodějovice v prvním poločase po našich hrubých individuálních chybách. A vlastně bylo po zápase. Druhý poločas jsme odehráli lépe, snížili jsme na 1:3, kdy se trefil poprvé náš přeškolený brankář. Více nám ale soupeř nedovolil, v defenzivě byl oproti nám méně chybující. V pátek nás čeká ještě těžší soupeř. Mokré v soutěži zatím jen vyhrává. Pokusíme se mu to co nejvíce znepříjemnit, i když víme, že to bude extrémně těžké. Zveme naše fanoušky a rodiče, aby se přišli podívat,“ řekl po utkání trenér Petr Salák.

TJ Slavoj Ledenice – FC Nové Hodějovice 1:5 (0:3)

Branka Ledenic: 44. J. Salák. Rozhodčí: Zloch. Bez karet. Diváků: 30.

Ledenice: J. Salák (36. Mckeon) – Briš, Jindra, Machalouš – Uhlíř, Ochozka (K), Hinterhölz – Musil, Malík. Střídali: Prokop, Čech, Herda.

Fotogalerie z utkání je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022