Třetí příprava gól nepřinesla. Ledenice remizovaly s Dřítní

Ani jeden gól neviděla hrstka diváků, která zavítala na přípravný zápas TJ Slavoj Ledenice – TJ Dříteň. Utkání, které se hrálo na UMT v Třeboni pod slabým osvětlením, bylo místy oboustranně zbytečně vyhecované.

O něco více ze hry měli hráči Dřítně, kteří dokázali využívat časté ledenické nepřesnosti při rozehrávkách k rychlým brejkům. V prvním poločase musel několik nepříjemných situací řešit brankář Josef Svoboda a jednou zachránila Slavoj i branková konstrukce. Ve druhé půli měl pak dost práce i střídající Josef Mařík, kteří dvakrát zlikvidoval soupeřům únik. Jelikož ale ani žádný útok Ledenic k brance nevedl, skončil zápas 0:0.

Po delší době zkusil návrat na hřiště po zranění kolene i kapitán Jan Pavlík, ale bohužel musel kvůli přetrvávajícím problémům opustit hřiště už po deseti minutách hry. Zápas byl místy z obou stran zbytečně vyhecovaný a je důležité, že se nikdo další nezranil…

Stanislav Jindra, trenér Ledenic: „Ani ve třetím utkání jsme bohužel nebyly kompletní, ale i tak už naše hra snesla přísnější měřítko. Po náročném soustředění jsme odehráli dobrý zápas, kdy byly šance na obou stranách, ale gól jsme nevstřelili. Utkání bylo vyrovnané a děkuji soupeři za to, že i přes občasné emoce bylo odehráno bez nějakých větších excesů, což se někdy v přátelských utkáních stává. V neděli nás čeká zápas s týmem Hrdějovic, který nás opět dost prověří, neboť se jim velmi povedla účast na Hlubocké zimní lize. Naše výkony se každým zápasem zlepšují a doufám, že to bude tak i pokračovat a budeme na soutěž dobře připraveni.“

Malá fotogalerie z utkání (hrálo se pod slabým osvětlením) je ZDE.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Dříteň 0:0

Ledenice: J. Svoboda (45. Mařík) – Princl, Švarc, Fošum, Čermák – Kožant, Kadlec, Hinterhölz, Šrajer – Winkler, Pavlík. Hokejově střídali: Havelka, Babka, Štrosser, Kubec, Hrubý

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022