Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Turnaj se blíží. Slavoj začne v Mladém

Sobota přinese ledenickému Slavoji první zápas v turnaji Fotbal spojuje. Soupeřem mu bude tým ze stejné soutěže – SK Mladé. Utkání má výkop naplánovaný na 17:00.

„Zatím nevíme, v jaké sestavě k utkání pojedeme. Uvidíme na zítřejším tréninku. Někteří kluci nejsou zdravotně úplně v pořádku, někdo bude v práci,“ uvedl místopředseda klubu Michal Hladík. „Nicméně na zápas se hodně těšíme. Pauza byla dlouhá.“

Turnaj Fotbal spojuje hraje pět týmů a v dalších kolech se Ledenice představí doma s Novou Vsí (13. červen, 14:00) a Hrdějovicemi (25. červen, 18:00). Druhý venkovní zápas odehraje Slavoj na půdě Dolního Bukovska 20. června od 17 hodin.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022