TÝDENNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte věci z fanshopu, permanentky nebo vstupenky

Všechny fotbalové soutěže v České republice kvůli pandemii COVID-19 stojí. Klub TJ Slavoj Ledenice ale chce i tak svým věrným fanouškům nabídnout bonus v podobě soutěže. A to rovnou týdenní, která začne v pondělí 16. března (16:00) a skončí v pondělí 23. března (20:00).

O co jde a jaké jsou termíny?

Každý den bude na webu tjslavojledenice-fotbal.cz zveřejněna nová soutěžní otázka. Soutěžící musí během týdne sbírat odpovědi na danou otázku a posléze je odeslat. Souhrnné odpovědi bude možné odeslat výhradně přes formulář, který bude zveřejněn v pondělí 23. března v článku s poslední otázkou (během rána/dopoledne) a dostupný bude do 20:00. Dohromady bude osm soutěžních otázek.

Celkově vyhraje ten, kdo bude na konci celé soutěže se svými tipy co nejpřesnější. Na ceny se může těšit pět soutěžících. Témata v soutěži budou různá – poznávačka, tipovačka nebo hledání rozdílů. Každý soutěžící se do soutěže zapojuje dobrovolně a to tím, že odešle odpovědi.

Pro zájemce je důležitá informace, že musí web Slavoje sledovat během celého týdne. Jednotlivé otázky totiž mohou být po konci daného dne namátkově staženy. Zveřejněny zpět budou zase až po skončení a vyhodnocení soutěže.

Pořadatel soutěže (TJ Slavoj Ledenice) má právo soutěž kdykoliv zrušit nebo pravidla upravit.

O co se hraje?

Na věcné ceny se může těšit pět soutěžících, kteří budou svými tipy nejblíže správným odpovědím. V případě, že by více soutěžících mělo stejné tipy, rozhodne o vítězi los.

  1. místo: šála TJ Slavoj Ledenice, 2x permanentka na sezonu 2020/2021 a 2x vstupenka na letní pouťovou zábavu
  2. místo: šála TJ Slavoj Ledenice, 2x vstupenka na libovolný zápas TJ Slavoj Ledenice v sezoně 2020/2021
  3. místo: přívěšek TJ Slavoj Ledenice, 2x vstupenka na libovolný zápas TJ Slavoj Ledenice v sezoně 2020/2021
  4. místo: odznáček TJ Slavoj Ledenice, 2x vstupenka na libovolný zápas TJ Slavoj Ledenice v sezoně 2020/2021
  5. místo: odznáček TJ Slavoj Ledenice, 2x vstupenka na libovolný zápas TJ Slavoj Ledenice v sezoně 2020/2021

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022