Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Utkání žáků s Hodějovicemi je pro nepřízeň počasí zrušeno

Fotbalové hřiště v ledenickém sportovním areálu je bohužel po aktuálních dešťových přeháňkách kompletně podmáčené. Proto je přípravný zápas žákovské kategorie Ledenice – Nové Hodějovice zrušený.

„Byl jsem si dneska hřiště prohlédnout, jestli alespoň jedna půlka do zítra nevyschne. Všude voda stála, takže to nebudeme pokoušet. Jiný termín jsme se soupeřem nenašli, takže utkání je bez náhrady zrušeno,“ uvedl trenér Slavoje Petr Salák.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022