Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Ve druhém zápase z pěti přípravných se Slavoj utká se Zlatou Korunou

Předposlední týden kondiční části zimní přípravy zakončí fotbalisté TJ Slavoj Ledenice v neděli utkáním se Zlatou Korunou. Hrát se bude na UMT v Borovanech od 15 hodin.

Po porážce s Holubovem nastoupí v neděli 23. února hráči Ledenic do druhého zimního testu. Na borovanské umělce se utkají se Zlatou Korunou, která je v I. B třídě (sk. A) po podzimu na slušném sedmém místě.

„Ve druhé přípravě od našich hráčů očekávám zcela jiný přístup k utkání, než tomu bylo v zápase s Holubovem. Doufám, že k zápasu přistoupíme daleko zodpovědněji a že se na nás projeví dalších 14 dnů zimní přípravy. Výsledek není na prvním místě, ale každá výhra samozřejmě potěší a projeví se na psychice hráčů,“ uvedl k utkání trenér Ledenic Stanislav Jindra.

V další části zimní přípravy došlo k několika změnám. Přesně za týden odjíždí Ledenice na čtyřdenní soustředění do Číměře a po návratu bude na ně ještě čekat trio Dříteň, Hrdějovice a v generálce na jarní odvety derby s Borovany.

Zimní příprava TJ Slavoj Ledenice:

8. únor: Holubov – Ledenice 2:1 (1:0). Hráno na UMT Hluboká
23. únor: Ledenice – Zlatá Koruna 15:00 (UMT Borovany)
2. březen: Ledenice – Dříteň 18:00 (UMT Třeboň)
8. březen: Hrdějovice – Ledenice 15:00 (Dříteň) nebo 17:00 (UMT Hluboká)
13. březen: Borovany – Ledenice 18:30 (UMT Borovany)

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022