Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Vítězná generálka! Slavoj porazil Loučovice o jeden gól

Poslední přípravný zápas před startem nové sezony fotbalisté TJ Slavoj Ledenice zvládli. I v kombinované sestavě porazili Vltavan Loučovice 2:1. Branky dali Patrik Svoboda a Jan Fencl.

Velkou pozitivní zprávou pro fanoušky Ledenic je, že do utkání zasáhl po zranění kolene Jan Fencl, který se navíc prezentoval gólem. Snad mu jeho stav dovolí odehrát za necelé dva týdny i první mistrovský zápas. Z branky se radoval i Patrik Svoboda, který využil příležitosti coby střídající hráč.

Plusem utkání bylo pro trenéra Petra Voláka i ujištění, že i v kombinované sestavě může Slavoj odehrát velmi slušný zápas. „Kluky musím tentokrát pochválit. Líbil se mi přístup k zápasu i styl hry. Dokázali jsme hrát rychle a kombinačně. Pokud někteří hráči doléčí šrámy, budeme mít k dispozici slušný kádr a na podzim bychom měli hrát v poklidu horní polovinu tabulky,“ řekl po utkání trenér.

Slavoj navíc dokázal zápas rozhodnout i bez vyloučeného Lukáše Winklera, který musel do sprch už v 54. minutě po zbytečné druhé žluté kartě za komentování předešlé situace směrem k hlavnímu rozhodčímu.

„Bylo to zbytečné a sám Lukáš ví, že v sezoně by se nám to vymstilo. Příště si na to dá pozor a bude to v pohodě,“ řekl k udělené červené kartě Volák.

První mistrovský zápas odehraje Slavoj v sobotu 22. srpna doma s Dolním Bukovskem (17:00).

Vltavan Loučovice – TJ Slavoj Ledenice 1:2

Branky Ledenic: P. Svoboda, Fencl. ČK: 0:1 (54. Winkler po 2. ŽK)

Ledenice: Mařík – Princl, Stránský, Dudáček, Kubec – V. Svoboda, Volák, Fencl, Čermák – Winkler, Šrajer. Střídali: Hinterhölz, Babka, P. Svoboda.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022