Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Výkon dobrý, bod je málo. Slavoj ani ve čtvrtém zápase nevyhrál

Třikrát hrál Slavoj Ledenice na domácím hřišti, ale výhru ještě nemá. Ve 4. kole I. B třídy jen remizoval s Novou Bystřicí 2:2.

„Z naší strany to byl odmakaný zápas od první minuty. Nasazení, přístup i hra. To vše bylo v pořádku. Soupeře jsme skoro nepustili do hry, ale naše koncovka nás moc trápí. Pokud dáme z 10 tutovek jen dva góly, je něco špatně. I tak bych chtěl poděkovat týmu za předvedenou hru,“ uvedl k zápasu trenér Petr Volák.

TJ Slavoj Ledenice – TJ Jiskra Nová Bystřice 2:2 (1:0)

Branky: 29. Winkler, 55. Volák – 46. Janoušek, 86. Králíček. Rozhodčí: Juráň – Brom, Pojar. ŽK: 1:2. Diváků: 64.

Ledenice: Cempírek – Princl, Dudáček, Stránský, Volák – Čermák (55. Volf), Fencl, Fošum (60. Kubec), V. Svoboda (84. Šrajer) – Winkler, Kadlec

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022