VÝSLEDKY SOUTĚŽE: Hlavní cenu získal Jaroslav Vlášek

Osm dní mohli fanoušci TJ Slavoj Ledenice sbírat v Týdenní soutěži tipy na různě tématicky zaměřené otázky. Všechny ale směřovaly kolem A-týmu Ledenic. V pondělí 23. března večer (ve 20:00) proběhlo ukončení a zároveň i vyhodnocení soutěže.

Klub pro fanoušky připravil osm otázek, ve kterých fanoušci hledali míče, tipovali hráče nebo hledali rozdíly. Ve hře bylo dohromady 19 bodů. A vítěz, kterým se stal Jaroslav Vlášek, získal bodů 17. Celkem se soutěžilo o pět kategorií cen. Do soutěže se zapojilo přesně 60 fanoušků!

Celkové pořadí výherců:

1. místo: Jaroslav Vlášek 17 bodů
2. místo: Jakub Čermák 16 bodů
3. místo: Pavel Vajgel 15 bodů
4. – 5. místo: Václav Hinterhölz 14 bodů
4. – 5. místo: Jan Čábela 14 bodů

Pozn.: Výherci budou kontaktováni na emailové adresy.

Jednotlivá kola:

Správné odpovědi:

  • 1: 109 cm
  • 2: 6
  • 3: ŽK + Jan Fencl
  • 4: Michal Hladík + Pavel Krofika
  • 5: Jan Fencl
  • 6: 4
  • 7: Martin Kožant
  • 8: 10

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022