Yauwais Cup Ledenice se chystá na premiéru

První ročník soutěže v kolektivních sportech se uskuteční v sobotu 20. července ve sportovním areálu v Ledenicích.

Yauwais Cup Ledenice je vícebojařský turnaj v kolektivních sportech. Jeden tým je složen ze čtyř hráčů a s ostatními mužstvy bude hrát po jednom utkání v mini fotbale, nohejbale a tenise. Maximální počet týmů je 12.

Losem budou mužstva rozdělena do tří skupin po čtyřech. Zde se systémem každý s každým utká ve všech sportech. Vítězství z každého sportu znamená zisk dvou bodů. Za prohru je nula bodů. Po skončení základních skupin se bude hrát play-off systémem čtvrtfinále, semifinále, o 3. místo a finále.

Na losování turnaje se podívejte zde.

Sponzoři Yauwais Cup 2013: Věci na fotbal, Jihočeský sport, Městys Ledenice, Sokol Ledenice, TON a.s., TOMA servis, Autoškola Votruba, David Borovka – provádění stavebních prací, Restaurace Na hřišti Ledenice – p. Staněk, E.ON Česká republika, Ruční mytí automobilů České Budějovice p. Brož, Partners Financial Services – Ing. Tomáš Heřman.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022