Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Žáci v posledním utkání sezony vyhráli v Olešnici o dva góly

Konec sezony u žákovské kategorie je na spadnutí. Malé fotbalové naděje Ledenic odehrály poslední přípravné utkání po zrušené sezoně v Olešnici, kde vyhrály 5:3. Poslední akce je příští týden soustředění.

Petr Salák, trenér: „K poslednímu přípravnému zápasu jsme odjeli v kompletní a nejsilnější možné sestavě. A v zápase to bylo znát. Především v jeho závěru, kdy jsme měli nejenom štěstí v zakončení, ale i více sil. Z obou stran to byl celkem slušný fotbal. A jak to v zápase s Olešnicí bývá, byl to vyrovnaný boj se šťastným koncem pro nás. Kluky bych chtěl pochválit nejenom po tomto zápase, ale především za jejich přístup po celou sezonu. Domnívám se, že jejich nejenom fotbalový růst je obrovsky znát a je na čem stavět. Teď si pojedeme užít fotbalové soustředění na Mrhal a potom si dáme měsíc pauzu. Sejdeme se přibližně v polovině srpna a začneme se připravovat na sezonu, kterou budeme premiérově hrát ve skupině starších žáků. Poděkovat chci i rodičům za jejich obětavost, čas a trpělivost, se kterou kluky po celou sezonu podporovali. Díky!“

TJ Sokol Olešnice – TJ Slavoj Ledenice 3:5

Branky Ledenic: Novotný 2, Ochozka, Briš, Musil.

Ledenice: Salák – Machalouš, Jindra, Hinterhölz, Čech – Ochozka, Bicera – Herda, Musil, Novotný, Briš, Prokop, Mckeon

Fotogalerie z utkání je na FB.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022