Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Začínají zápasy. Přijede Malše Roudné U19

Letní příprava pokračuje podle plánu a od 23. července ji budou mít hráči TJ Slavoj Ledenice zpestřenou i pěti zápasy. Jako první soupeř přijede starší dorost Malše Roudné.

„Čeká nás mladý tým a utkání vůbec nepodceňujeme. Jsme připraveni, že nás Roudné fyzicky i herně hodně prověří. Kvůli dovoleným nebudeme kompletní, ale máme dost zápasů, aby se postupně zapojili všichni hráči,“ uvedl trenér Slavoje Petr Volák.

Utkání se odehraje v Ledenicích a výkop má v 18 hodin.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022