Zápas byl pro mě zklamáním, říká po první přípravě trenér Jindra

Žádná pochvala, naopak kritika. Fotbalisté TJ Slavoj Ledenice v první zimní přípravě ukázali špatný výkon, který předváděli téměř po celý podzim. Po prohře 1:2 s Holubovem hodnotí zápas trenér Stanislav Jindra.

Co vám první příprava ukázala?
Zklamání. Máme za sebou sice tři týdny kondičního bloku, který nebyl pro hráče jednoduchý, ale i tak jsem z utkání zklamán. Hlavně pak z přístupu některých hráčů.

Máte alespoň nějaké kladné poznatky z utkání?
Kladné ne, protože tam žádné nebyly. Stejně jako v podzimní části jsme dělali hrubé individuální chyby, které nás stály mnoho sil. Kluci se pak nadřeli, aby to napravili.

S jakými pokyny jste hráče do zápasu posílal?
Aby si dali pozor na jejich individuality. Před utkáním jsem kluky speciálně upozorňoval na některé hráče, kteří jsou velmi nebezpeční při standardních situacích. A i tak nám Martin Tomis dá gól ze standardky. To by se nám stávat nemělo.

Kdo byl v zápase více na míči?
Bohužel soupeř. Byl po celý zápas lepší při hře s míčem a bylo vidět, že chce zápas vyhrát. Pokud máme hrát na jaře o záchranu krajské soutěže, musíme hodně přidat. A to ve všech směrech.

Co na hráče čeká v další přípravě?
Předně doufám, že si všichni uvědomí, o co se hraje. A podle toho i přistoupí k další části přípravy. Zatím to tak nevypadá.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022