Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Zápas s Dolním Dvořištěm je zrušen. Najde se nový soupeř?

Bohužel náš původně plánovaný soupeř z Dolního Dvořiště nedá v sobotu dohromady tým, takže hledáme náhradu! 

Soupeř může být z OP, I. B nebo i I. A třídy. Hrálo by se u nás v Ledenicích od 15 nebo 16 hodin.

„Měli jsme hrát s Dolním Dvořištěm, ale dnes nás kontaktovali, že jich je málo. Chceme si ale zahrát, takže zkoušíme ještě takto na poslední chvíli někoho najít,“ říká místopředseda klubu Michal Hladík (kontakt: 773 623 874).

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022