Zimní souboj generací vyhráli Joudové o pět gólů

V létě se potkali poprvé, dnes odehráli druhý vzájemný zápas. Ledenický souboj generací, tentokráte s přívlastkem „zimní“, vyhrála stará garda TJ Slavoj Ledenice (Joudové) nad týmem starších žáků 9:4.

Utkání se hrálo na UMT v Borovanech a po letním těsném vítězství 3:2 obhájili Joudové triumf v poměru 9:4. Rozdíl oproti létu byl ten, že se hrálo na celé hřiště a pro starší žáky v nezvyklém počtu 10+1. Takový duel odehráli vůbec poprvé a zvykali si tedy na velké hřiště.

„Celý zápas se nesl v přátelské vánoční atmosféře a tak to má i být. Věřím, že si to všichni užili. Mám radost, že starší žáci se sešli prakticky v kompletní sestavě a mohli si vyzkoušet hru na celé hřiště. Joudové jim dneska nic nedarovali zadarmo a výsledek tomu odpovídá. I tak musím ale naše budoucí fotbalové naděje pochválit, protože v zápase měli několik pasáží, které se podobaly velkému fotbalu. Chtěli bychom z toho udělat tradici a další zápas se tak snad uskuteční v létě,“ řekl hlavní trenér starších žáků Petr Salák.

Joudové – TJ Slavoj Ledenice U14 9:4 (4:0)

Branky: Heřman 3, Beníšek 2, Michner, M. Bicera st., M. Bicera ml., Švarc – Mckeon 2, Panuš, Ochozka. Rozhodčí: Salák. Bez karet. Hráno na 2x 40 minut.

Joudové: Vitoušek – Dědič, Švarc, Farkota – Michner, Jaroslav Čech, Jiří Čech, M. Bicera st., Kodada – Beníšek, Heřman. Střídal: M. Bicera ml.

TJ Slavoj Ledenice U14: J. Salák – Machalouš, Jindra, Briš – Musil, Panuš, Ochozka, Hinterhölz – Malík, Uhlíř, Mckeon. Střídali: Fuka, Prokop, Fencl, J. Bicera, N. Čech

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022