Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/plugins/og/includes/iworks/class-iworks-opengraph.php on line 331
 

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Změny v přípravě. Dojde i na derby

Letní příprava TJ Slavoj Ledenice zná kompletní harmonogram. Oproti původnímu plánu sice nedojde na zápas s FK Vodňany, klub i tak ale čekají čtyři zápasy.

Ledenice pokračují v trénincích bez tradiční letní přestávky. I přes dovolené a některá zranění je docházka na tréninky poměrně slušná. Přípravu během července a srpna zpestří čtyři zápasy. Mezi nimi i derby v nedalekých Borovanech.

„Z původně plánovaných soupeřů nám utkání odřekly Vodňany. Místo toho si zahrajeme s dorostem Malše Roudné,“ uvedl k nucené změně místopředseda klubu Michal Hladík.

Na derby Borovany – Ledenice dojde v úterý 28. července. Dalšími soupeři budou dle původního plánu Dolní Dvořiště a v generálce na novou sezonu Loučovice.

Plán zápasů Slavoje během léta 2020:

23. červenec: Ledenice – Roudné dorost 18:00
28. červenec: Borovany – Ledenice 18:30
1. srpen: Ledenice – Dolní Dvořiště 15:00
9. srpen: Loučovice – Ledenice 17:00

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022