TJ Slavoj Ledenice spouští malý fanshop. Ve hře je i rozšíření

V den čertovských rejů přichází fotbalisté TJ Slavoj Ledenice s novinkou v podobě fanshopu. Klub si pro své fanoušky připravil zatím čtyři položky – šála, čepice, odznak a přívěšek na klíče. Pokud bude mít fanshop úspěch, dojde k rozšíření sortimentu.

Fotbalový klub TJ Slavoj Ledenice, který aktuálně prožívá jednu z výsledkově nejhorších sezon v historii, přichází v předvánočním čase s další novinkou. Od dnešního čertovského dne je možné objednávat věci z fanshopu.

Pro začátek klub zvolil tematicky zimní kulich s bambulí a šálu. K tomu je v nabídce i pěkný přívěšek a odznáček. Zboží si je možné koupit jednotlivě nebo ve výhodnějších setech.

Objednávky je možné zasílat na adresu fanshop@ledenickasportovni.cz. Klub preferuje osobní předání. Stránka se sortimentem je k dispozici ZDE.

Pokud by došlo ve fanshopu k rychlému vyprodání zásob, došlo by v druhé vlně nákupu i k rozšíření sortimentu (pravděpodobně ručníky, pexeso atp.).