AŤ JSME VIDĚTPRESS A FOTO

TJ Slavoj Ledenice je malý sportovní klub na Českobudějovicku. Například ve fotbale patří mezi muži mezi tradiční účastníky nejnižší krajské I. B třídy. Mládežnické týmy hrají okresní soutěže nebo přebory. Veškeré obrazové a tiskové informace uvedené na webu je možné využívat pouze v případě uvedení autora fotky a zdroje informací.

Slavoj Ledenice je aktivní i na sociálních sítích. Informace na Facebooku a Instagramu jsou zveřejňovány pod vlastním názvem. I na tyto komunikační kanály se vztahují autorská práva a použít zveřejněné materiály je možné pouze s uvedením zdroje (nebo souhlasem klubu). Další šíření materiálů bez zdroje nebo souhlasu může být posuzováno v souladu s Autorským zákonem.

V případě zájmu o tyto materiály, logo TJ Slavoj Ledenice či další informace je kontaktní osobou vedení klubu.

Tiskové zprávy, foto

Tiskové zprávy jsou k dispozici formou článků.

Fotogalerie jsou na zonerama.com/TJSlavojLedenice

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022