Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

„Budeme bez klasického útočníka,“ říká trenér Jindra před zápasem v Břilicích

S jasným cílem pokusit se opustit poslední příčku tabulky pojedou fotbalisté TJ Slavoj Ledenice k zápasu do Břilic. S B-týmem Třeboně se utkají v sobotu od 16 hodin.

Porážka v Dolním Bukovsku a horší vzájemný zápas s Mladým poslala Ledenice na samé dno v I. B třídě (sk. D). Svou vinu na tom má výrazná obměna kádru i častá zranění.

„Až na dlouhodobé marody se tým dává pomalu dohromady. Bohužel z utkání v Bukovsku má problémy s kyčlí Lukáš Winkler, u kterého hrozí pauza až do jara. Navíc kvůli zraněnému kolenu nebude ani Tomáš Hrubý, takže pojedeme bez klasického útočníka. Kdo nastoupí na hrotu, to ještě řešíme,“ říká před zápasem hlavní trenér Stanislav Jindra.

Při absenci zraněného kapitána Jana Pavlíka se do sestavy pravděpodobně vrátí Patrik Svoboda. „Je to jedna z možností, které jsme na tréninku probírali. Patrik byl ale v týdnu v práci, takže mu chybí herní praxe,“ dodal dále Jindra s tím, že variantou je i změna rozestavení a hra na jednoho útočníka.

„Čeká nás B-tým, takže kvalita soupeře se bude odvíjet od počtu pendlů. Díváme se ale na sebe a po sérii porážek chceme konečně získat další body.“

TJ Jiskra Třeboň B – TJ Slavoj Ledenice 16:00 SO (hřiště Břilice)

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022