FOTO: Dorost překvapil Nové Hodějovice a uhrál cennou remízu 4:4

Dorostenci TJ Slavoj Ledenice mají o prodlouženém víkendu těžký program. Včera hostili na svém hřišti Nové Hodějovice, zítra jedou do Dřítně.

Co k utkání, ve kterém Slavoj vedl 1:0, 2:1, ale také prohrával 2:4 řekl trenér Petr Salák? Mimo jiné zajímavostí duelu je i to, že z poloviny hřiště vstřelil branku gólman Jakub Salák. „Byl to celkem vyrovnaný zápas. V úvodu jsme byli lepší my, poté převzal otěže zápasu soupeř. Dvakrát jsme vedli, ovšem Hodějovice vždy vyrovnaly. V průběhu druhého poločasu odskočil soupeř na dvoubrankový rozdíl a my se pomalu smiřovali s další porážkou. Ovšem chyba lávky! Nejdřív kapitán Honza Panuš napálil z trestného kopu břevno a dorážkou se prosadila nova akvizice ze Včelné Jirka Stejskal. A aby toho nebylo málo, tak v posledních sekundách zápasu se do míče opřel z dálky gólman a hostujícímu brankáři smolně propadl balon do branky. Byl to odmakaný, poctivý a bojovný výkon všech dvanácti statečných kluků, kterým tentokráte patří obrovské absolutorium! Mnoho z nich dohrávalo zápas v křečích.“

Již zítra hraje dorost znovu, a to v Dřítni od 15:00.

Fotogalerie z utkání je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022