FOTO: Nová generace mladší přípravky odehrála historicky první soutěžní zápas

Mladší přípravka TJ Slavoj Ledenice má za sebou svůj první zápas v sezoně 2022/2023. Pro většinu týmu šlo o premiérové utkání.

Nejmladší kategorie Slavoje, která hraje soutěž, nastupuje letos do okresního přeboru s hráči 2014, 2015 a 2016. A pro všechny děti z ročníku 2016, kterých je většina, a také pro některé 2015 šlo o první soutěžní zápas. A i když soupeř z Nové Vsi, který přijel s nejsilnějším výběrem 2014, byl jasně lepší, malé fotbalové naděje Ledenic ukázaly, že mají zápal pro hru. A i proto byli všichni hráči od trenérů pochváleni.

Další duel odehraje mladší přípravka ve středu 7. září na hřišti SK Včelná od 17 hodin.

Malá fotogalerie z utkání je ZDE.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022