Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

FOTO: Novou sezonu zahájí Slavoj Ledenice bez zkušeného Michala Beze

Tři tréninkové jednotky mají za sebou fotbalisté TJ Slavoj Ledenice, kteří se druhý týden připravují na další sezonu v I. B třídě. Tým doplnili čtyři hráči.

Čtyři týdny intenzivní přípravy musí absolvovat všichni hráči, kteří chtějí zabojovat o místo v sestavě pro sezonu 2018/2019. „Prvních 14 dní se zaměřujeme čistě na fyzickou přípravu. Kluci absolvují běžecké tréninky po okolí Ledenic, na konci je pak zpestření v malém fotbálku,“ uvedl trenér Stanislav Jindra.

Poslední trénink Slavoje „zpestřil“ vydatný liják a hráči tak museli zvládat nejen obtížnou lesní trať, ale i ztížené podmínky. „Od srpna se budeme zaměřovat již na práci s míčem. V rámci přípravy nás doma čekají Loučovice, v Olešníku se utkáme s dorostem SKP České Budějovice,“ dodal Jindra.

Ledenice do nové sezony vstoupí bez dlouholeté opory Michala Beze, který se rozhodl ukončit hráčskou kariéru. „Samozřejmě nás to hodně mrzí, protože Michal by byl stále platným členem týmu,“ řekl dále trenér s tím, že kádr naopak doplnili Karel Šerhakl (Vyšší Brod), Jiří Kubec (SK Klučenice), Libor Haman a s týmem trénují i dorostenci Václav Hinterhölz a Jan Racek.

Fotografie z výběhu jsou zde.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022