FOTO, REPORT: Start nadstavby starším žákům i přes penaltu vyšel. Na Borku uhráli remízu

První zápas nadstavbové skupiny D mají za sebou starší žáci TJ Slavoj Ledenice. V krásném areálu FK Borek uhráli cennou bezbrankovou remízu.

Okresní přebor Českobudějovicka má za sebou první zápasy nadstavbových skupin. A Slavoj Ledenice k prvnímu utkání zamířil na hřiště FK Borek, kde po oboustranně kvalitním duelu uhrál remízu 0:0. V dalším zápase pojede Slavoj v pondělí na hřiště SK Mladé.

„Byl to celkem vyrovnaný zápas, ve kterém byli kluci z Borku o něco fotbalovější. Díky bojovnosti a i kousku štěstí jsme vybojovali bod. Soupeř neproměnil žádnou ze svých šancí, a to ani penaltu ve druhém poločase, kterou výborným pozičním postavením kryl včetně dorážky náš brankář. Oboustranně šlo o dobré utkání v krásném areálu. Borku děkujeme za hru a příjemnou atmosféru. Bod z tohoto zápasu bereme,“ řekl po utkání hlavní trenér týmu Petr Salák.

FK Borek – TJ Slavoj Ledenice 0:0

Ledenice: J. Salák – Panuš, Hinterhölz, Machalouš, Uhlíř, Ochozka, Jindra, Briš, Čech, Prokop, Musil, Stropek, Fuka, Malík, Fencl

Fotogalerie z utkání je ZDE nebo ZDE

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022