FOTO: SFŠ hrála s FK Borovany

Malí fotbalisté ze Slavojácké fotbalové školičky sehráli v pátek 13. května podruhé přípravné zápasy, ke kterým opět přijely Borovany. 

Hrálo se na dvou minihřištích na 4x 10 minut. Za Slavoj nastoupili: A. Hruška, D. Heřman, J. Feitl, D. Kouba, D. Pejša, J. Svoboda, M. Kesl, L. Fríd, M. Šimek, M. Kučera a M. Čížkovský.

„Stejně jako před dvěma týdny se hrálo ve velmi přátelské atmosféře. Nehrálo se na góly, o výsledek nešlo. Hlavní bylo, aby si děti pořádně zahrály a užili si páteční odpoledne. Borovany jsou hned vedle, je fajn si zahrát s někým z okolí. Budeme se těšit na další zápasy. Nyní nás čeká poslední měsíc sezony 2021/2022 a další termín pro přáteláčky se pokusíme najít před tou další,“ řekli po akci trenéři Slavoje Petr Salák a Tomáš Kutta.

Fotogalerie ze zápasů je na FB nebo klubové Zoneramě.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022