Joudové zveřejnili termíny turnajů pro rok 2022

Spolek Joudové i v roce 2022 uspořádá několik sportovních akcí. O jaké půjde a co je nového? 

Kromě cyklistických výletů, jejichž termíny se budou teprve řešit, budou Joudové během léta organizovat i turnaj v malé kopané, nohejbalový turnaj a vícebojařský turnaj. Podrobnosti k jednotlivým turnajům budou zveřejněné během jarních měsíců.

Pořadatelský spolek kromě termínovky již nyní ale zájemce upozorňuje, že dojde k úpravě pravidel ohledně možnosti startu. Jelikož jde o turnaje pro starou gardu, budou nově přístupné výhradně pro sportovce nad 35 let nebo pro neregistrované jedince. Pokud například někdo hraje byť na nejnižší úrovni (mimo jiné) fotbal, tenis, basketbal, sálovku nebo třeba nohejbal a nebude mu alespoň 35 let, nemůže se turnajů zúčastnit.

Jako první akcí bude v červnu turnaj v malé kopané Weber Cup, který bude mít druhý ročník. Na tradiční termín, tedy třetí sobotu v červenci, se vrací vícebojařský turnaj Yauwais Cup. A bude to jeho již 9. ročník. Závěr léta pak bude patřit opět nohejbalovému turnaji dvojic.

Termínovka turnajů spolku Joudové:  

  • 25. červen: Weber Cup
  • 16. červenec: Yauwais Cup
  • 3. září: Nohejbalový turnaj

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022