Ledenice hrají v Nové Bystřici. „Sestava vypadá trochu zajímavěji,“ hlásí trenér

Třetí hrací kolo ve fotbalové I. B třídě nabídne v sobotu od 17 hodin zápas TJ Jiskra Nová Bystřice – TJ Slavoj Ledenice. Hosté po velkých problémech v úvodu soutěže se sestavou pojedou k zápasu s minimem hráčů na střídání, ale s lepší vyhlídkou pro základní sestavu.

Po dvou odehraných kolech je Nová Bystřice se čtyřmi body na třetím místě při skóre 4:2. V prvním kole remizovala v Třeběticích 1:1, ve druhém pak doma porazila Studenou 3:1. V dalším zápase přivítá Slavoj Ledenice.

„Ze zápasu se Studenou se dá teoreticky vyčíst několik věcí, protože jsme ve Studené hráli hned první zápas. Sice jsme byli na začátku lepší, ale nakonec jsme odjeli s přídělem. Bystřice bude mít dobrou obranu, což potvrdila v obou prvních utkáních, a proto je potřeba proměnit šance. Moc jich asi mít nebudeme,“ říká trenér Slavoje Stanislav Jindra.

V týdnu se do tréninku Ledenic vrátilo několik hráčů, ale široký kádr do Bystřice nepojede. „Jisté je, že bohužel stále nebude k dispozici Kadlec. Chybět bude i Hrubý a Fošum a Havelka,“ dodal dále Jindra s tím, že on i vedoucí týmu Hladík si budou muset vzít věci a být na lavičce připravení.

„Poprvé bude k dispozici Stránský a do hry půjde po zranění i Winkler. Není stoprocentně fit, ale jiné řešení bohužel není. Základní sestava bude relativně v pohodě, na střídačce ale budeme mít ze současného kádru jen Hinterhölze,“ upřesnil Jindra.

Zápas v Nové Bystřici začne v sobotu v 17 hodin a Ledenice se pokusí znovu překvapit. „Pojedeme s cílem uhrát alespoň bod. Musí nám ale vydržet všichni hráči, kteří se vrátili po zranění.“

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022