Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Ledenice zahájí zimní přípravu ve druhé polovině ledna

Do startu zimní přípravy mají fotbalisté TJ Slavoj Ledenice individuální tréninkové plány. Na společnou přípravu se poprvé setkají v úterý 21. ledna. Tým bude trénovat dvakrát týdně a pojede i na soustředění.

Nepovedený podzim se snaží v Ledenicích hodit za hlavu a dívat se na jarní odvety, ve kterých bude Slavoj honit soupeře v cestě za záchranou. Tým nadále vede trenér Stanislav Jindra, který dostal od vedení důvěru i pro zbytek sezony. Pro hráče pak připravil dvouměsíční přípravu, ve které na Ledenice čeká čtyřdenní soustředění a tři přípravné zápasy.

Program zimní přípravy TJ Slavoj Ledenice

• leden – 1. únor: areál TJ Slavoj Ledenice + sokolovna
  • – 20. únor: areál TJ Slavoj Ledenice + sokolovna + UMT Třeboň
  • únor: Zlatá Koruna – Ledenice 15:00 (UMT Borovany)