Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data/web/virtuals/286490/virtual/www/domains/tjslavojledenice.cz/wp-content/themes/oxigeno/single.php on line 33

Ledenice zahájily přípravu na jaro v I. B třídě. Kádr moc změn nedozná

S cílem vylepšit nepovedený podzim, po kterém skončil Slavoj v „déčkové“ skupině I. B třídy až na devátém místě vstupují fotbalisté Ledenic do zimní přípravy na jarní odvety. Trvat bude osm týdnů a čítá i čtyřdenní soustředění.

První sraz týmu měl být sice již o týden dříve, ale mužstvo se nakonec sešlo v úterý 29. ledna. „Klukům jsme dali ještě týden volna a individuální přípravy navíc. Jsem přesvědčen, že osm týdnů přípravy nám bude stačit,“ vysvětlil důvod změny hlavní trenér Stanislav Jindra.

Na prvním srazu přivítal trenér a vedení klubu téměř kompletní kádr. „Chybí jen Martin Haberle, který nás požádal z osobních důvodů o přestup. Jaro stráví daleko od Ledenic a byla by škoda, aby nemohl hrát. V létě jsme domluvení, že se spojíme a uvidíme, zda se vrátí,“ řekl k odchodům trenér s tím, že vedení v zimě o výrazném posílení kádru neuvažuje. „Nějaká rošáda proběhne pravděpodobně až v létě.“

Ledenice budou během zimní přípravy pendlovat hlavně mezi domácí sokolovnou a UMT v Třeboni. V plánu je i několik zápasů, které jsou nyní v jednání. „Jsem rád, že kluci si sami odhlasovali soustředění. Pojedeme na čtyři dny do Číměře, kde to bude nejen o fotbale, ale i o teambuildingu.“

Slavoj půjde do jara s jasným cílem vylepšit podzimní deváté místo v I. B třídě. První jarní zápas s Kardašovou Řečicí odehraje o víkendu 23. – 24. březen na hřišti soupeře.

Program zimní přípravy:

 • leden: sraz mužstva, úvodní informace, výběh + hřiště
 • leden: sokolovna (18:30)
 • únor: trénink UMT Třeboň (19:00)
 • únor: sokolovna (18:30)
 • únor: zápas UMT Hluboká (17:30)
 • únor: trénink UMT Třeboň (19:00)
 • únor: sokolovna (18:30)
 • únor: Ledenice hřiště (18:00)
 • – 24. únor: soustředění Číměř + zápas
 • únor: trénink UMT Třeboň (19:00)
 • únor: Ledenice hřiště (18:00)
 • březen: trénink UMT Třeboň (19:00)
 • březen: Ledenice hřiště (18:00)
 • březen: zápas Loučovice, UMT Třeboň (19:00)
 • březen: Ledenice hřiště (18:00)
 • březen: Ledenice hřiště (18:00)
 • nebo 17. březen: zápas Křemže
 • březen: Ledenice hřiště (18:00)
 • březen: Ledenice hřiště (18:00)

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022