Letní přípravu vyplní čtyři zápasy a minisoustředění

Uplynulá sezona je pryč, nová se rychle blíží. Co vše čeká v létě před zahájením soutěžního ročníku 2024/2025 na mladší přípravku TJ Slavoj Ledenice? 

Ještě než se tým poprvé oficiálně setká 30. července k prvnímu tréninku, i se spoluhráči, kteří přejdou do starší přípravky, se kluci a holky potkají na tradičním soustředění. To se uskuteční na začátku léta.

Následovat bude čtyřtýdenní blok tréninků zakončený dalším minisoustředěním. To už bude jen pro klasickou skupinu mladší přípravky. V plánu je v domácích podmínkách. „Uvidíme, jak budou děti k dispozici a také jaké vyjde počasí. Pokud se vše skloubí a bude dětí dostatek, zpestříme si tento blok jednodenním spaním ve stanech přímo na hřišti,“ říkají trenéři týmu. „Na úvodní sraz 30. července chystáme pro děti malé překvapení.“

Jelikož budou v sezoně 2024/2025 hrát soutěž dva týmy, odehraje Slavoj rovnou čtyři přípravné zápasy. V pátek 23. srpna a ve středu 28. srpna. Vše s FK Borovany.

Harmonogram:
30. červenec: začátek přípravy
30. červenec – 20. srpen: tréninky
23. srpen: Ledenice A – Borovany A 16:00
23. srpen: Ledenice B – Borovany B 17:00
26. – 28. srpen: minisoustředění
28. srpen: Ledenice A – Borovany A 16:00
28. srpen: Ledenice B – Borovany B 16:00
30. srpen – 2. září: předpokládaný start soutěže

 

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022