Minivolejbal pro děti pokračuje a má za sebou první turnaj

22. 12. 2022by Michal Heřman

Volejbalový oddíl dětí pokračuje každý čtvrtek s tréninkem minivolejbalu. Klub přivítal několik nováčků do obou kategorií (1. až 4. třída, 5. třída a výše). 

Kromě pravidelných tréninků se po roce Slavoj zúčastnil turnaje v barevném minivolejbalu, který se konal v Lišově 17. prosince. Další by měl být v lednu a dále v březnu 2023. Jsou to jednorázové turnaje, kde si děti poměří síly s ostatními týmy (platí volnější pravidla ohledně věku).

Přestože několik hráček onemocnělo nebo mělo jiné aktivity, podařilo se postavit dva týmy modrých a jeden tým oranžových. Družstvo Modré Ledenice A ve složení Berenika Jarůšková, Adéla Šindelářová a Justýna Homerová svoji soutěž vyhrálo, kombinované mužstvo a družstvo Ledenice B ve složení Aneta Hejlová, Valentina McKeon a Nicolas Čech získalo 6. místo z celkových devíti týmů.

Družstvo Oranžové Ledenice ve složení Tereza Lišková a Emily Hloušková se umístilo na 2. místě ze šesti.

„Všichni si zápasy užili, zjistili co je potřeba pro příště natrénovat a dovezli si domů krásné zážitky a malé drobnosti jako ocenění za dosažené výsledky. Moc děkuji paní Kristýně Hejlové, že mě na turnaji zastoupila v roli trenéra, také děkuji rodičům za odvoz a nakonec velké poděkování Janičce Kučerové, Jarce Švaňové a Marcele Švaňové, že nám každý čtvrtek pomáhají s tréninkem,“ říká trenérka Marcela Straková.

Oddíl volejbalu přeje všem mnoho zdraví a nejen sportovních úspěchů v roce 2023.

Pro TJ Slavoj Ledenice vytvořil Imrich Hrabovský © 2022